Будівельні роботи

Підприємство виконує широкий спектр будівельних і будівельно-монтажних робіт: фундаменти, несучі та самонесучі огороджувальні конструкції, монолітно-каркасні та металокаркасні споруди, випробувальні стенди і стапелі, будівлі з пересувні модульні будиночки, прокладка комунікацій різного призначення, будь-які види оздоблювальних робіт внутрішнього облаштування, монтаж вентиляційних, опалювальних і кондиционирующих систем, розробка і виготовлення різноманітних допоміжних конструкцій, навіси, ганку, козирки, лавки, альтанки, паркани та багато іншого.

Ми перші в нашому регіоні освоїли роботи по влаштуванню (НВФ) навісного вентильованого фасаду системи «Cotta». Дана система має ряд істотних переваг: тривалий термін служби, незначну вагу,
високу міцність.

Широкі можливості системи в конструюванні поверхонь, фактури і кольору, загальна новизна рішення,
ставлять фасадну систему «Cotta» в виняткове становище порівняно зі вже звичними касетно-композитними або керамогранітними фасадами.

ТОВ «Виробничо-комерційна фірма «Імпекс» виконує роботи будь-якого рівня складності по склінню будівель і споруд стійко-ригельними (фасадними) і віконними системами з алюмінієвого сплаву.

Головними відмітними особливостями даних систем є їх міцність, довговічність, наявність широкої колірної гами, а також можливість реалізації різноманітних архітектурних рішень.

Вітражі, вхідні групи, офісні перегородки, дверна та віконна продукція з різних алюмінієвих і металопластикових профілів.

Наше підприємство займається виготовленням «під ключ»
швидкомонтованих пересувних житлових і виробничих модулів різного призначення.