Ремонт спецтехніки

ТОВ Виробничо-комерційна фірма «Імпекс» з 1998 року виконує капітально-відновлювальні ремонти будівельно-дорожньої і підйомно-навантажувальної спеціалізованої автотехніки: фронтальні навантажувачі, комунально-прибиральна техніка, екскаватори, автокрани, автовишки, самоскиди.

Всі ремонти проводяться на виробничих майданчиках нашого підприємства оснащеного вантажопідйомними механізмами,
високоточним металообробним обладнанням, вимірювальним інструментом, електро- і гідростенд для випробувань і діагностики роботи агрегатів машин і устаткування.

Ремонт спецтехніки виконують фахівці нашого підприємства, які мають спеціальну освіту і великий досвід роботи, завдяки чому якість робіт завжди знаходиться на високому рівні.
Метою виконання ремонту обладнання, є відновлення експлуатаційно-технічних характеристик, згідно паспортних даних і нормативних вимог. При виконанні ремонтів використовуються оригінальні запасні частини і агрегати, на які поширюються гарантії заводів-виготовлювачів.

На виконані роботи з капітальних ремонтів надаються гарантійні зобов'язання
з оформленням паспорта ремонту.
Для машин і механізмів зареєстрованих
в державних органах технагляду при необхідності виконується експертне обстеження та проводитися повний технічний огляд.

З 2004 р. підприємство освоїло виконання робіт по ремонту промислового обладнання.

Виконувалися роботи по ремонту машин для ломки футерування металургійних печей і конвертерів UNIDACHS 500HE, HOLTMANN A-80, машини торкретування вогнетривкими порошками металургійних агрегатів KROSAKI HARIMA,
міні-екскаватор з радіоупраленіем BROKK 330 (400), комбайн «Hammelmann» з насосом високого тиску для очищення шламопроводів і вакуумним насосом для відкачування води.