Виготовлення нестандартного обладнання

ТОВ Виробничо-комерційна фірма «Імпекс» розробляє і виробляє на замовлення різні випробувальні стенди для статичних і динамічних випробувань готових виробів або окремих вузлів і систем.

Ми поставляємо як готові і укомплектовані стенди «під ключ», так і їх окремі елементи і системи.

Всі стенди виготовляються в повній відповідності з розробленим проектом, технічними вимогами Замовника, що діє НТД і включають в себе механічну, гідравлічну, електронну та електричну частини.

Ми виконуємо ремонт поршневих гідроциліндрів односторонньої і двосторонньої дії для будівельної, дорожньої, сільськогосподарської та промислової техніки. При ремонті і виробництві гідроциліндрів використовуються матеріали провідних європейських виробників (штоки сталь С45, 20MnV6, C55, 42CrMo4, труби H8, H9, сталь Е355, Е 410, St 52, St 52.3, St Е 460).

Сучасний механічний парк і високий професіоналізм наших технологів дозволяють нам виконувати будь-які ремонтні роботи в найкоротші терміни і з високою якістю.

При ремонті гідроциліндрів ми виконуємо наступні роботи:

  • заміна або ремонт місць приєднання циліндра (вух, вилок);
  • заміна або ремонт комплектів ущільнень кришки і штока;
  • заміна або ремонт штока і гільзи гідроциліндра;
  • виготовлення циліндрів по кресленнях замовника.
Кожен циліндр перед відвантаженням проходить випробування на спеціалізованому стенді, що виключає виникнення недоліків в його роботі. На всі виготовлені і відремонтовані циліндри надається гарантія, за умови дотримання всіх норм по експлуатації даного обладнання.