Робот міні-екскаватор BROKK - 330

Виконано капітальний ремонт. «Азовсталь».

Міні-техніка Brokk спроектована і зроблена спеціально для виконання демонтажних робіт. Важлива характеристика машини - електричний привід. Він не виробляє багато шуму і не завдає шкоди навколишньому середовищу, оскільки не є джерелом вихлопних газів. Це має особливе значення, якщо машина використовується всередині будівлі. Прикладами використання Brokk 330 є демонтаж банківських сховищ, видалення шлакових відкладень в доменних печах, демонтаж великих будівель, видалення футеровки в цементних печах і робота з відходами ядерної промисловості. Ковші використовуються переважно для видалення уламків. Проте, за допомогою ковша можна перетворити Brokk в звичайний копач і використовувати його, наприклад, для дренажних робіт і т.д.

Керований по радіо міні екскаватор. Універсальна машина з різноманітним навісним обладнанням - ковші, грейдер, гідроножиці, гідромолот, бурильна установка і ін.
Область застосування - від металургії та атомної енергетики до рятувальних робіт, де оператор машини виведений з шкідливою і небезпечною зони, а керування здійснюється дистанційно.

Технічні характеристики, опис:

Висота 1650 мм
Ширина 1500 мм
Довжина (без навісного обладнання) 3920 мм
Вага (залежить від встановленого навісного обладнання) 4400 кг
Потужність 30 кВт
Рекомендований / максимальна вага обладнання 550 кг
Дорожній просвіт 200 мм
Питомий тиск на грунт (без навісного обладнання, відвал) 0,055 N/мм2
Швидкість обертання 14 с / 3600
Максимальна швидкість руху 1,8 км/ч
Тиск у гідравлічній системі 16,5 Мпа

До ремонту

Після ремонту